Школу неможливо уявити без бібліотеки,

як народ без імені, без пам’яті, без історії;

школа – це перш за все слово, книга і живі людські стосунки.

В.О. Сухомлинський

 

Споконвіку бібліотеки були документальною пам’яттю людства, центрами духовності, книжковим відображенням усіх явищ світового життя. В наш час бібліотека потрібна людям не лише як джерело інформації, а насамперед як шлях до душі кожної людини.

Дiяльнiсть бібліотеки школи – інтернату №1 спрямована на виховання в учнів iнформацiйної культури, любові до книги, культури читання, вміння користуватися бiблiотекою, а також на забезпечення рiзноманiтностi змісту навчального процесу, бiблiотечного та iнформацiйно - бiблiографiчного обслуговування читачів.

Особлива увага приділяється широкій популяризації літератури з питань освіти, історії культури українського народу i вихованню поваги до рідної мови, національно - культурних i духовних надбань нашого народу.  

"Той, хто читає, може поринути в інший світ. Саме сьогодні, коли зростає значення електронних носіїв інформації, книга дає людині можливість усамітнитися і знайти внутрішній спокій."

О. Бірхофф

Наша шкільна бібліотека створює максимально комфортне середовище, це відкритий дім для всіх, кому потрібна книга, психологічне розвантаження.

Завідуюча бібліотекою Чередник Наталія Олексіївна надасть кваліфіковану допомогу з усіх питань, які Вас цікавлять.

Багатогранна робота бібліотеки допоможе Вам краще оволодіти програмним матеріалом, збагатити знання, розширити словниковий запас, розвивати культуру читання, засвоювати соціальний досвід свого народу, прилучатися до духовних і культурних надбань, традицій, звичаїв.

Зорієнтуватися у безмежному океані книг допоможуть тематичні книжкові полиці: «Є така держава Україна», «Українське народознавство», «Твої права і обов'язки», «Твоя майбутня професія», «Куточок читача», «Знай! Люби! Бережи!», «Народні символи та свята», «Видатні люди України» та ін., тематичні книжкові виставки, інформаційні списки, картотеки, огляди нових надходжень на допомогу педагогам, учням, батькам.

Предметом гордості бібліотеки завжди були і є її книжки та її читачі – справжні друзі. Кращі читачі не тільки багато читають, а й завжди складають ядро бібліотечного активу. Учні беруть активну участь в ремонті книг «Книжкова лікарня», готують та проводять читацькі свята, оформляють книжкові виставки до ювілейних дат, предметних тижнів, місячників. Доброю традицією школи інтернату №1 стали проекти «Посвята в читачі» (для учнів 2 класу) та «Захист читацького формуляра», за допомогою якого визначають найактивніших читачів.

Бібліотека співпрацює з учителями, вихователями психологічною службою, батьками, спільно проводяться цікаві предметні тижні, олімпіади, вікторини, літературні свята, огляди літератури, цикли читань, обговорення книг, різноманітні особистісно-рольові та літературні ігри, конкурси, вікторини, подорожі, усні журнали, прес-діалоги.

Ласкаво просимо Вас до шкільної бібліотеки! Вона стане для Вас мудрим порадником, джерелом знань і дорогоцінним скарбом – скарбом Слова!

Вас чекають з 8.00 до17.00 з понеділка по п’ятницю!