Головна » 2014 » Грудень » 28 » ЗНО 2015
23:53
ЗНО 2015

Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти
(тимчасово розташований в м. Слов’янськ)

Регіони обслуговування: Донецька, Луганська області

Поштова адреса:вул. Добровольського, 1, м. Словʼянськ, 84100

Телефон: (095) 523-30-67, (095) 523-29-95

 

 •  Реєстрація на пробне тестування  на сайті http://test.dn.ua завершено 20.12.2014 р.
 • З 05.01.15 р. до 20.02.15 р. буде проходити реєстрація для проходження ЗНО (основна сесія). Випускники мають право зареєструватись на 4 предмети.
 •  Термін дії Сертифіката буде становити 1 рік.
 •  Два предмети – українська мова і література та математика будуть мати два рівні складності – базовий та поглиблений. Який рівень потрібен, вирішує кожен ВНЗ самостійно. Після 1 грудня учням необхідно звернутися до приймальних комісій ВНЗ, дізнатися про необхідний перелік предметів та вимоги до рівня складності тестів з української мови та математики.
 • Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури поєднується з ДПА (державною підсумковою атестацією) та проводитиметься у квітні
 • Замість відносного критерію встановлення порогового бала (124) буде застосовано абсолютний критерій, коли його значення визначатиметься експертним шляхом «пороговий бал» («склав»/«не склав»). Абітурієнти, які складуть ЗНО, отримають від 100 до 200 балів та будуть приймати участь у конкурсі до ВНЗ.
 • Абітурієнти, що не склали тест з української мови та літератури, до складання тестів із інших предметів не допускаються.
 • Для того, щоб 24 квітня пройти ДПА у формі ЗНО з української мови та літератури, кожен 11-класник повинен заздалегідь зареєструватися на порталі Українського центру оцінювання якості освіти. Аби гарантовано забезпечити реєстрацію всіх випускників на ДПА, керівники шкіл паралельно надсилатимуть списки своїх випускників та комплект реєстраційних документів для кожного випускника до регіональних центрів оцінювання.
 •  Всі зареєстровані випускники проходитимуть ДПА і ЗНО за єдиним тестом. За виконання тесту з української мови та літератури випускникові виставлятимуть 2 оцінки: першу – за ДПА у шкалі від 1 до 12 балів (на основі цієї оцінки випускнику видаватимуть атестат); другу – за ЗНО у шкалі від 100 до 200. На основі цього результату буде визначено – «склав» чи «не склав» ЗНО абітурієнт. Якою має бути мінімальна кількість балів для отримання результату «склав», визначатимуть експерти.
 • До 12 травня результати будуть повідомлені всім випускникам. Варто зауважити, що ті випускники, які 24 квітня не складуть тест з української мови і літератури, не стануть студентами університетів у 2015 році. Адже обов’язковою вимогою всіх університетів до абітурієнта є складання ЗНО з української мови та літератури. Відповідно, у разі нескладання тесту з цього предмету випускник не буде проходити й інші тести ЗНО. Утім, щоб ці учні могли отримати атестати про завершення школи, навчальний заклад проведе для них ДПА вже окремо від ЗНО.
 •  Відповіді на питання та інформацію щодо підготовки до ЗНО 2015 можна отримати:

* за телефонами 095 523 30 67, 095 523 29 95

* на сайті http://test.dn.ua

* у спільноті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти в мережі "В контакте» за посиланням https://vk.com/drcoko

Переглядів: 416 | Додав: school | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: