Головна » 2015 » Січень » 13

 

 

В эти особые дни после Рождества Христова, когда и стар, и млад прославляют рождение Христа, делятся со всеми своей радостью, наша школа встречала гостей-прихожан церкви «Добрая весть» города Славянска. Поскольку прихожане церкви «Добрая весть» много лет опекают наш интернат, они хорошо знают все нужды детей. Вот и на этот раз гости приехали не с пустыми руками – они подарили детворе замечательный живой концерт, рассказали ребятам о рождении Христа, презентовали фортепиано для актового зала школы и диски с прекрасной христианской музыкой для преподавателей! Очень порадовали ребят и сладкие подарки, кото ... Читати далі »

Просмотров: 624 | Добавил: school | Дата: 13.01.2015 | Комментарии (0)

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Напередодні «Старого Нового року» з вітаннями та подарунками до учнів школи-інтернату №1 завітали військові та волонтери. Вони подарували дітям солодкі подарунки, фрукти, іграшки, одяг та ін. Військові розповіли діткам про свій життєвий шлях, початок та період служби. Також учні мали змогу з вуст своїх захисників почути цікаві історії, котрі траплялись з ними на фронті.

Учнівський та педагогічний колектив інтернату №1 приготував військовим теплу зустріч. Пригостили запашним чаєм з солодощами. Щиро подякували й висловили найкращі побажання. Ми сподіваємося, що на шляху цих справжніх, мужніх та відважних чоловіків, з кожним днем перешкод ставатиме все менше й менше. Зичимо їм міцного здоров’я, успіхів в ... Читати далі »

Просмотров: 414 | Добавил: school | Дата: 13.01.2015 | Комментарии (0)